HAKKIMIZDA

1993 yılında Set Reklam ve Büro Malzemeleri Ltd. Şti. olarak sektöre adım atan firmamız reklam sektöründe 20 yılı aşkın bir süreç içinde profesyonel olarak kazanılan deneyimlerin sahada uygulanması için 2015 yılında Set Ankara Reklam Makineleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak reklam makineleri satış ve servisi için yeni bir oluşuma gitmiştir. Set Ankara Reklam, Türkiye’deki reklamcıların iç ve dış mekan reklam uygulamalarında kullandıkları makine ve malzemeleri tedarik eden bir firmadır.

Türkiye’nin her bölgesinde hizmet verebilen firmamız makine ve yedek parçalarının ithalatı ile bu ürünlerin yurtiçi/yurtdışı satışını yaparak hizmetlerine devam etmektedir. Kendi ürettiğimiz lazer, pleksi büküm makineleri ve AR-GE’sini yürütmüş olduğumuz birçok yerli üretim makine modelleri ile piyasanın ihtiyaçlarına cevap vermeyi sürdürüyoruz. İthal ettiğimiz tüm ürünlere TSE’den CE belgesi ile LVD, EMC ve MD test raporlarını da alarak kaliteli ve çağdaş bir hizmet anlayışını kendine ilke edinmiş olan firmamız yeni dönemde ihracat kapılarının da firmamıza açık olması için aktif rol almayı hedeflemektedir.

Vizyon

Set Ankara Reklam Makineleri olarak reklam sektöründe Türkiye pazarının en önemli markaları olma yolunda gayretimiz sürmekte olup yurtdışı pazarına da kendi marka ve modellerimizle açılarak ülke ekonomisine faydalı ve tüm müşterilerine kaliteli ve nitelikli hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Misyon

Firmamız profesyonel kadrosuyla odağına müşterisini alarak, müşterilerinin “çözüm ortağı” olmayı hedeflemektedir. Set Reklam Makineleri olarak sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti, hiç aksatmadan hep zamanında sunmayı hedefliyoruz.

Sertifika & Belgelerimiz

Showroom